FAQ

Prostřednictvím registračního formuláře.

Účast formou přednášky je možná pouze pro přednášející vyzvané programovým výborem Sjezdu. Registrace ostatních aktivních účastníků je možná výhradně formou posteru. Kompletní informace k aktivní účasti naleznete ZDE.

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit registrační formulář.

Fakturu k zaplacení poplatku a dalších služeb budeme zasílat na e-mail uvedený při registraci průběžně. Nejpozději však 2 měsíce před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou (pancochova@solen.cz; +420 607 190 210), která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID.

Máte-li zájem stát se partnerem, kontaktujte Danielu Stojanovski, mob.: +420 721 603 709, e-mail: stojanovski@solen.cz.

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Modul: FAQ