FAQ

Prostřednictvím registračního formuláře.

Účast formou přednášky je možná pouze pro přednášející vyzvané programovým výborem Sjezdu. Registrace ostatních aktivních účastníků je možná do 15. 6. 2024 výhradně formou posteru, autoři nejlepších mohou být případně vybráni a zařazeni s přednáškou do hlavního programu. Kompletní informace k aktivní účasti naleznete ZDE.

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit registrační formulář.

Fakturu k zaplacení poplatku a dalších služeb budeme zasílat na e-mail uvedený při registraci průběžně. Nejpozději však 2 měsíce před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou (pancochova@solen.cz; +420 607 190 210), která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID.

Máte-li zájem stát se partnerem, kontaktujte Danielu Stojanovski, mob.: +420 721 603 709, e-mail: stojanovski@solen.cz.

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Modul: FAQ